nanoferenzfactory 

German Factory  شرکت ما هر نوع کارخانه ، خط تولید کامل و یا دستگاه های تکی را برای شما ، طراحی،محاسبه، برنامه ریزی ، برنامه نویسی، نصب، و راه اندازی  میکند. هر نوع  کارخانه و یا خط تولید که از طرف شرکت ما بشما ارائه داده میشود ، اخرین تکنیک صنعت  المان بوده و  دارای سرتیفیکات بانرم ایزو 9001 میباشد، و دارای کیفبت نرم اتحادیه‌  اروپا  است 

 شما درخواست خود را بما بنویسید ما کارخانه را برای شما تهیه میکنیم
شرایط خرید ، نصب و راه اندازی و نحوه پرداخت اطلاعات عمومی راجع به خرید، بستن قرارداد و حمل و نقل به کشور مقصد.


همه دستگاه های مختلف برای خط تولید ذکر شده در قرارداد از طرف شرکت نانو فرنس فکتوری نامیده میشود. و _1 فروش،حمل و نقل ،و نحوه پرداخت بر اساس قانون اتحادیه اروپا ، و بندهای تکمیلی شرکت نانوفرنس فکتوری اجرا میشود.

کلیه قراردهای معاملاتی اعم از خرید  جزییات کارخانه و یا خط تولید ، و شرایط حمل ونقل و خدمات شرکت نانو فرنس فکتوری بطور کتبی به اطلاع شرکت خریدار رسانده میشود . هر گونه تغییرات در خط تولید استاندارد  باید از طرف شرکت خریدار بطور کتبی اطلاع داده شود. که با هر تغییری در خط تولید در قیمت اولیه ذکر شده نیز تغییر بوجود خواهد امد. و باید مورد تایید شرکت نانوفرنس فکتوری  قرار گیرد که ارزش قانونی داشته باشد. در غیر اینصورت قرارداد اول از نظر قانونی قابل قبول است.

جزئیات مربوط به محصول تولیدی از لحاظ وزن، اندازه، کیفیت کالا ، طبق استانداردهای اتحایه اروپا تولید میشوند و دارای نرم اتحادیه اروپا هستند. اطلاعت مربوط به محصول تولیدی در اختیار شرکت خریدار قرار خواهد گرفت.

جزيیات مربوط با کارخانه اعم از ،نقشه های مربوطه و اطلاعات فنی طرز تولید کارخانه به هیچ وجه در اختیار شرکت خریدار قرار نخواهد گرفت.

 قیمت کارخانه ، بسته بندی، حمل و نقل ، نصب و راه اندازی         

قیمت کارخانه و یا خط تولید بطور خالص تعئین میشود و قیمت حمل و نقل و بسته بندی جدا است. که بطور مشخص با جزيیات در قرارداد ذکر میشود. قیمت راه اندازی کارخانه نیز جدا بوده و جزئیات ان در قرارداد ذکر داده خواهد شد.تغییرات قیمت


 اگر فاصله زمانی بین عقد قرارداد و حمل کارخانه بعلت عقب افتادن پرداخت در زمانهای تعیین شده اتفاق بیفتد و در این مدت زمان قیمت جزییات کارخانه و یا قیمت ساعت کاری در المان زیادتر شود شرکت نانو فرس فکتوری با استفاده از حقوق قانونی خود میتواند درخواست تفاوت قیمت را از شرکت خریدار بنماید.  همچنین خسارت های وارده شبیه به سود بانکی و کرایه انبار و حمل ونقل و نگهداری کارخانه از شرکت خریدار دریافت میشود.   

 

شرایط پرداخت

از تاریخ  بستن قرار داد پنجاه درصد از قیمت کل باید حداکثرتا چهار هفته به حساب شرکت نانو فرنس فکتوری در المان پرداخت شود . چهل درصد بعد از قبول و پذیرش محصول تولیدی از طرف شرکت خریدار کارخانه به حساب شرکت نانو فرنس فکتوری در المان پرداخت شود . ده درصد بقیه بعد از تکمیل کارخانه و در موقع حمل به حساب شرکت باید واریز شود.

 

نصب و راه اندازی کارخانه


مدت راه اندازی کارخانه بستگی به نوع و بزرگی کارخانه دارد . معمولا حداقل دو هفته طول میکشد .


قیمت نصب و راه اندازی کارخانه  


 

سه تکنیسین قیمت هر کدام در روز 1500 یورو به اضافه بلیط رفت و برگشت و هتل و غذا میباشد .